Do góry

O nas

CHIC HOME to nowoczesna marka stworzona z myślą o Twoim domu...

CHIC HOME to nowoczesna marka stworzona z myślą o Twoim domu jako miejscu, w którym znajdujesz wytchnienie, spokój i ukojenie, w którym jesteś po prostu u siebie. Punktem wyjścia jest dom, który jest centrum rodziny i chcemy, aby był piękny.

Dbamy o to, by każdy, kto w nim przebywa czuł się tam dobrze, chciał do niego wracać i był z niego dumny.

Celem firmy CHIC HOME jest upiększać domy naszych Klientów. Zaczęliśmy od okien, bo często mała zmiana daje duży efekt. A tkaniny mają wielką moc…

Historia firmy

Przypadkowe spotkanie okazało się być przełomowym momentem. Pozornie nieznajomi, a jednak szybko odkryte podobne zamiłowania doprowadziły do podjęcia jednej z najważniejszych decyzji.

I tak powstała nasza firma.

Najpierw nieśmiało, ale z każdą pozytywną opinią i reakcją Klienta utwierdzamy się w przekonaniu, że nie można zmarnować lat poświęconych na studiowaniu wnętrzarskich blogów, periodyków i portali. Chcemy mieć w tej kwestii coś do powiedzenia. Zdobyte doświadczenia możemy przekuć w sukces.

CHIC HOME jest firmą tworzoną przez ludzi, u których pasja do pięknych wnętrz przerodziła się w sposób na życie.

Odkrywcze?
Nie.

Ale i tak kochamy to, co robimy.

Zasłony ChicHome

Misja firmy

Full of chic

Misją naszej firmy jest dzielenie się z Klientami namiastką luksusu w przestrzeni życiowej, bo każdy dom zasługuje na to, by być pięknym, a każdy Klient na to, by pięknie żyć…

Design

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zaspokajały potrzeby wymagających Klientów o różnych gustach, poczuciu smaku i estetyki.

Jednak mamy taką zasadę, że nie sprzedajemy produktów, których sami byśmy nie kupili.

Chcemy się wyróżniać, być odważni w swoich decyzjach. Chcemy dać naszym Klientom wybór.

Marzymy o tym, by dzięki tkaninom i dodatkom dekoracyjnym domy naszych Klientów nabierały charakteru i zachwycały.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoje wrażenia estetyczne i umożliwić nam rozwój. Zakładamy, że nie masz z tym problemu, ale zawsze możesz je wyłączyć jeśli chcesz.