Do góry

Wymiana & zwrot

Zwroty & Wymiany

Jeśli chcesz zwrócić jakąkolwiek część swojego zamówienia, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Wypełnij formularz zwrotu (kliknij tutaj, aby go pobrać) wraz ze szczegółami zwrotu i informacją, czy chcesz otrzymać zwrot pieniędzy czy wymianę produktu.

Upewnij się, że korzystasz z formularza podanego powyżej, żadne odręczne formularze nie będą akceptowane.

Odczekaj do 10 dni roboczych na otrzymanie i przetworzenie zwróconych produktów.

Klienci są odpowiedzialni za koszty zwrotów.
Wymienione produkty są wysyłane bezpłatnie.

Upewnij się, że paczka została wysłana w usłudze śledzonej lub z „dowodem nadania”. Wszystkie zwrócone towary pozostają w gestii Klienta, dopóki nie dotrą do CHIC HOME.

Jeśli Twój produkt jest nieprawidłowy lub wadliwy, skontaktuj się z cs@hupscode.pl w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, aby uzyskać zwrot pieniędzy lub wymianę. Prosimy o nie wysyłanie do nas żadnych wadliwych lub niepoprawnych produktów, zanim nie zostanie powiadomiony przez nasz zespół obsługi klienta..

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotu towarów, skontaktuj się z cs@hupscode.pl

Co zrobić podczas zwrotu przez pocztę?

Przed zwróceniem jakichkolwiek produktów do CHIC HOME, wypełnij formularz zwrotów i dołącz go do przesyłanych produktów.

Pamiętaj, aby wskazać, czy wolisz wymienić produkt, czy otrzymać zwrot pieniędzy. Należy pamiętać, że wszystkie zwroty zostaną dokonane na pierwotnie używaną kartę kredytową lub konto bankowe.
Jeśli wymieniasz produkt wskaż wyraźnie, który produkt wolałbyś zamiast niego.
Zabierz do lokalnego urzędu pocztowego i wyślij pocztą za pośrednictwem zarejestrowanej lub podpisanej usługi dostawy.
Aby dokonać zwrotu lub wymiany, musimy odebrać produkt z powrotem do naszego biura w oryginalnym stanie – więc upewnij się, że wszystkie produkty są bezpiecznie zapakowane.

Nie jesteśmy w stanie zaakceptować żadnych zwrotów produktów, które były używane, nie są w stanie „oryginalnym” i nie zawierają gwarancji.
Nie możesz zwrócić spersonalizowanych produktów.

Możemy przyjmować zwroty lub wymiany tylko w ciągu 14 dni od dostawy.
Koszt zwrotu towaru do CHIC HOME spoczywa na kliencie.

Adres zwrotu

Wyślij zwrot do:
CHIC HOME Sp. z o.o.
ul. Krysztafkiewicza 8
44-240 Żory

Wysyłka & dostawa

Jakie są koszty i opcje dostawy?

Możesz zlecić dostarczenie zamówienia na adres domowy lub służbowy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone na czas iw całości. Należy jednak pamiętać, że w okresach szczytu (takich jak Boże Narodzenie, Walentynki i Czarny piątek) dostawy mogą trwać dłużej niż oczekiwano.

KURIER PRZEDPŁATA

Paczkomaty InPost
8.60 zł

Kurier inPost
12.00 zł
Kurier DPD 15.00 zł

Śledzone jest każde zamówienie?

Dla maksymalnego spokoju wszystkie zamówienia są wysyłane z usługą śledzenia przesyłki. Możesz łatwo śledzić swoje zamówienie na odpowiedniej stronie kuriera za pomocą kodu śledzenia, który automatycznie prześlemy Ci przy potwierdzeniu wysyłki.

Jak wybrać metodę dostawy?

Po przejściu do kasy będziesz mógł wybrać metodę dostawy. Kasa zawsze jasno wyjaśnia, które opcje są dostępne. Wszystkie zamówienia na produkty z magazynu są wysyłane w ciągu 24 godzin. Należy jednak pamiętać, że w okresach szczytu (takich jak Boże Narodzenie, Walentynki i Czarny piątek) proces wysyłania może trwać dłużej niż oczekiwano. Wysłany link śledzenia w wiadomości e-mail z potwierdzeniem umożliwia monitorowanie stanu zamówienia od wysyłki do dostawy.

Odbiór osobisty

Odbiór natychmiastowy w punkcie :
ul. Krysztafkiewicza 8, 44-240 Żory

Płatności

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Przelewem bankowym/elektronicznym. kartą kredytową/debetową lub przy odbiorze u kuriera. Po przejściu do kasy możesz wybrać preferowaną metodę płatności i postępować zgodnie z prostymi instrukcjami krok po kroku.

Przelew elektroniczny i płatność kartą kredytową lub debetową

Przejdź normalnie do bezpiecznej kasy i wybierz „Przelewy24”. Po wybraniu metody płatności Klient zostaje przekierowany na stronę Przelewy24 umożliwiającą autoryzację transakcji.
Płatności kartą kredytową/debetową i przelewy elektroniczne są autoryzowane przez profesjonalny system transakcji płatniczych Przelewy24. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przelew bankowy

Odbiorca: CHIC HOME Sp. z o.o.
Adres: ul. Krysztafkiewicza 8, 44-240 Żory
Konto: 30 1090 2590 0000 0001 4740 7059
Tytuł przelewu: nr zamówienia

W celu przyśpieszenia realizacji zamówienia prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: cs@hupscode.pl. Zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowania przelewu.

Płatność za pobraniem

Przejdź normalnie do bezpiecznego kasy i wybierz „za pobraniem”. Zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Nie możesz znaleźć odpowiedniej informacji?

+48 508 565 812 - (Poniedziałek - Piątek) 9:00 - 17:00